0 222 310 16 26 info@eskupcelik.com
   2005 yılından bu yana sıvı madde tankı imalatında hammaddesi paslanmaz çelik olan makine ve ekipman tasarımı,üretimi ve otomasyon sisteminin kurulumu mekanik tesisat CrNi paslanmaz Proses alanında bir çok kurumsal firmaya hizmet vermiş olup,2018 yılında da ESKÜP Çelik Modüler Mekanik Tesisat İnş.Emlak Oto.San.Ltd.Şti adını alarak Paslanmaz ve Galveniz Çelikten mamül Prizmatik Modüler Su Depoları üretimi ile ilgili faaliyetine başlamıştır.
 
   Geçmişten gelen tecrübelerine dayanarak işini bilinçli yapan çevresini sorgulayan çözüm üreten üstün performans ve hedefleri doğrultusunda şaşmadan hareket ederek başarısını ortaya
koymuştur.Bu doğrultuda Modüler Prizmatik Su Deposu nu Eskişehir’de Üretimine başlamış olup ilkler arasına girmeyi başarmıştır.
 
MİSYONUMUZ
 
   Mevcut durumu sürekli geliştirerek faaliyet alanı ile ilgili olarak çözüm üretme konusundaki hassasiyetimizi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda geçici değil kalıcı çözümler üreten kalite ve güvenin mükemmel birleşimi ile Türkiye’nin en iyisi olmaktır.
 
VİZYONUMUZ
 
   Sektörel alanda gelişmeleri yakından takip ederek deneyimlerini teknoloji ve gelişmiş makine parkuru ile hedef kitlesinin ihtiyaçlarına birebir cevap vermek.Sunulan ürün ve hizmetlerin fiyat ve verimlik dengesini gözetmek
 
E-Ticaret
 
Esküp Çelik internet üzerinden Modüler Depo olarak satış yapmaktadır. Satış yapılan kategorilerin başında öncelikle kendi üreticisi olduğu modüler su depoları , gpr su depoları , galvaniz su depoları , paslanmaz su depoları , bulunmaktadır. E-Ticaret yelpazesini genişleten Esküp Çelik ürün gruplarına, Eskişehir Asansör ve bazı yapı malzemeleri gruplarınıda ekledi. Diğer yandan mevcut sektör ile alakalı olarak dalgıç pompalar, temiz su pompaları, atık su pompaları, eskişehir plastik su depoları nı ve daha bir çok kategori de satışlara başlamıştır.
 
E-Ticaret Sitesi Bilgilendirme
 
Konteyner Üretim Argesi
 
Esküp Çelik Argesini tamamladığı Konteyner Ürünlerini e-ticaret sitesi üzerinden Eskişehir Konteyner kategorisi altından da satışa sunmuştur.
 
E-Ticaret Sitemiz Üzerinden Satışa Sunulan Ürünlere Ait Link Listemiz Aşağıdaki Gibidir.
 

250 lt Galvaniz Su Deposu  // Galvaniz Su Deposu Eskişehir

600 lt Galvaniz Su Deposu  // Paslanmaz Su Deposu Eskişehir

850 lt Galvaniz Su Deposu  // GPR Su Deposu Eskişehir

3000 lt Galvaniz Su Deposu  // Plastik Su Deposu Eskişehir

3 ton galvaniz su deposu  // Hidrofor Eskişehir // Dalgıç Pompa Eskişehir

10 ton galvaniz su deposu // 

 
 Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı ?
 
İnternette Arayın Galvaniz Su Depoları
 
 
Pill Digital | Konya Modler Su Deposu | Ktahya Modler Su Deposu | Galvaniz Su Deposu Eskisehir